Sequenced newsletter (7.x-1.0-rc1) - en to id translation catalogue (16 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: Cancel
id: Batal

en: Disabled
id: Non Aktif

en: Enabled
id: Aktif

en: Edit
id: Sunting

en: Daily
id: Harian

en: Weekly
id: Mingguan

en: Monthly
id: Bulanan

en: This action cannot be undone.
id: Tindakan ini tidak bisa dikembalikan.

en: Settings
id: Pengaturan

en: Save
id: Simpan

en: Mail
id: Email

en: Are you sure you want to delete %title?
id: Anda yakin ingin menghapus %title?

en: 1 minute
id: 1 menit

en: Newsletter
id: Kabar berlangganan
