Sequenced newsletter (7.x-1.0-rc1) - en to is translation catalogue (17 entries)

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Cancel
is: Hætta við

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: Edit
is: Breyta

en: Daily
is: Daglega

en: Weekly
is: Vikulega

en: Monthly
is: Mánaðarlega

en: This action cannot be undone.
is: Ekki er hægt að afturkalla þessa aðgerð.

en: Settings
is: Stillingar

en: Save
is: Vista

en: Mail
is: Póstur

en: Are you sure you want to delete %title?
is: Ertu viss um að þú viljir eyða %title?

en: 1 minute
is: 1 mínúta

en: Newsletter
is: Fréttabréf
