Sequenced newsletter (7.x-1.0-rc1) - en to lv translation catalogue (18 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Edit
lv: Labot

en: Daily
lv: Ik dienu

en: Weekly
lv: Reizi nedēļā

en: Monthly
lv: Reizi mēnesī

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Save
lv: Saglabāt

en: Mail
lv: Pasts

en: Are you sure you want to delete %title?
lv: Vai tiešām dzēst %title?

en: 5 minutes
lv: 5 minūtes

en: 1 minute
lv: 1 minūte

en: Newsletter
lv: Jaunumu liste
