Sequenced newsletter (7.x-1.0-rc1) - en to oc translation catalogue (15 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Cancel
oc: Anullar

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: Edit
oc: Modificar

en: Daily
oc: Quotidian

en: Weekly
oc: Setmanièr

en: This action cannot be undone.
oc: Aquesta accion es irreversibla.

en: Settings
oc: Paramètres

en: Save
oc: Enregistrar

en: Mail
oc: Corrièrs electronic

en: Are you sure you want to delete %title?
oc: Sètz segur que volètz suprimir %title ?

en: 1 minute
oc: 1 minuta
