Sequenced newsletter (7.x-1.0-rc1) - en to os translation catalogue (12 entries)

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Cancel
os: Аппар

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Daily
os: Æрвылбон

en: Weekly
os: Æрвылкъуыри

en: This action cannot be undone.
os: Ацы архайдæн аивæн нæй.

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Save
os: Ныффысс
