Sequenced newsletter (7.x-1.0-rc1) - en to pl translation catalogue (17 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Edit
pl: Edytuj

en: Daily
pl: Codziennie

en: Weekly
pl: Co tydzień

en: Monthly
pl: Miesięcznie

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Save
pl: Zapisz

en: Mail
pl: Poczta

en: Are you sure you want to delete %title?
pl: Czy na pewno usunąć %title?

en: 5 minutes
pl: 5 minut

en: 1 minute
pl: 1 minuta

en: Sending interval
pl: Odstęp wysyłania
