Sequenced newsletter (7.x-1.0-rc1) - en to sk translation catalogue (18 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Edit
sk: Upraviť

en: Daily
sk: Denne

en: Weekly
sk: Týždenne

en: Monthly
sk: Mesačne

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Save
sk: Uložiť

en: Mail
sk: Pošta

en: Are you sure you want to delete %title?
sk: Naozaj chcete odstrániť %title?

en: 5 minutes
sk: 5 minút

en: 1 minute
sk: 1 minúta

en: Newsletter
sk: Informačný list
