Sequenced newsletter (7.x-1.0-rc1) - en to sl translation catalogue (13 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Edit
sl: Uredi

en: Daily
sl: Dnevno

en: Weekly
sl: Tedensko

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Save
sl: Shrani

en: Are you sure you want to delete %title?
sl: Ste prepričani, da želite izbrisati %title?
