Sequenced newsletter (7.x-1.0-rc1) - en to sq translation catalogue (11 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Cancel
sq: Anulo

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Edit
sq: Ndrysho

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Save
sq: Ruaj

en: Are you sure you want to delete %title?
sq: Jeni i sigurt që dëshironi të eleminoni %title?
