Sequenced newsletter (7.x-1.0-rc1) - en to sr translation catalogue (12 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Cancel
sr: Поништи

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Edit
sr: Измени

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: Settings
sr: Подешавања

en: Save
sr: Сачувај

en: Mail
sr: Пошта

en: Newsletter
sr: Билтен
