Sequenced newsletter (7.x-1.0-rc1) - en to vi translation catalogue (17 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Disabled
vi: Tắt

en: Enabled
vi: Bật

en: Edit
vi: Sửa

en: Daily
vi: Hàng ngày

en: Weekly
vi: Hàng tuần

en: Monthly
vi: Hàng tháng

en: This action cannot be undone.
vi: Thao tác này không thể hoàn hồi.

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Save
vi: Lưu

en: Mail
vi: Thư

en: Are you sure you want to delete %title?
vi: Bạn có chắc chắn muốn xóa %title?

en: 5 minutes
vi: 5 phút

en: 1 minute
vi: 1 phút
