Sequential Nodes (7.x-1.0-rc0) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: None
fr: Aucun(e)

en: Advanced settings
fr: Paramètres avancés

en: Promoted to front page
fr: Promu en page d'accueil

en: Basic settings
fr: Paramètres de base

en: Sticky
fr: Épinglé (en haut des listes)
