Sequential Nodes (7.x-1.0-rc0) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: None
hi: कोई नहीं

en: Advanced settings
hi: एडवांस सेटिंग

en: Promoted to front page
hi: पहले पृष्ठ पर भेज दिया है |

en: Basic settings
hi: बेसिक सेटिंग्स

en: Sticky
hi: मुख्य
