Sequential Nodes (7.x-1.0-rc0) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: None
oc: Pas cap

en: Advanced settings
oc: Paramètres avançats

en: Promoted to front page
oc: Promolgut en pagina d'acuèlh

en: Basic settings
oc: Paramètres de basa

en: Sticky
oc: Espingolat (en haut des listas)
