Sequential Nodes (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: None
he: ללא

en: Advanced settings
he: הגדרות מתקדמות

en: Promoted to front page
he: מקודם לדף הראשי

en: Basic settings
he: הגדרות בסיסיות

en: Sticky
he: דביק
