Sequential Nodes (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: None
hr: Nema

en: Advanced settings
hr: Napredne postavke

en: Promoted to front page
hr: Promovirano na naslovnici

en: Basic settings
hr: Osnovne postavke

en: Sticky
hr: Ljepljivo
