Sequential Nodes (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: None
tr: Hiçbiri

en: Advanced settings
tr: Gelişmiş ayarlar

en: Promoted to front page
tr: Ana sayfaya yükseltilmiş

en: Basic settings
tr: Temel ayarlar

en: Sticky
tr: Kalıcı
