Sequential Nodes (7.x-1.1) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: User interface
az: İstifadəçi interfeysi

en: None
az: Yoxdur

en: Advanced settings
az: Əlavə parametrlər

en: Promoted to front page
az: Əsas səhifəyə yüksəldi

en: Sticky
az: Yapışqan
