Sequential Nodes (7.x-1.1) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: User interface
el: Διεπαφή χρήστη

en: None
el: Κανένα

en: Advanced settings
el: Ρυθμίσεις για προχωρημένους

en: Promoted to front page
el: Προβιβασμένο στην πρώτη σελίδα

en: Basic settings
el: Βασικές ρυθμίσεις

en: Sticky
el: Καρφιτσωμένο
