Sequential Nodes (7.x-1.1) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: User interface
et: Kasutajaliides

en: None
et: Puudub

en: Advanced settings
et: Täpsemad sätted

en: Promoted to front page
et: Ülendatud esilehele

en: Basic settings
et: Põhilised sätted

en: Sticky
et: Kleepuv
