Sequential Nodes (7.x-1.1) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: User interface
fa: رابط کاربری

en: None
fa: هیچ

en: Advanced settings
fa: تنظیمات پیشرفته

en: Promoted to front page
fa: نمایش در صفحه اول

en: Basic settings
fa: تنظیمات پایه

en: Sticky
fa: ماندگار
