Sequential Nodes (7.x-1.1) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: User interface
id: Antarmuka pengguna

en: None
id: Tiada

en: Advanced settings
id: Pengaturan lanjutan

en: Promoted to front page
id: Dipromosikan ke halaman depan

en: Sticky
id: Menempel
