Sequential Nodes (7.x-1.1) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: User interface
pl: Interfejs użytkownika

en: None
pl: Brak

en: Advanced settings
pl: Ustawienia zaawansowane

en: Promoted to front page
pl: Promowany na stronie głównej

en: Basic settings
pl: Ustawienia podstawowe

en: Sticky
pl: Przyklejony
