Sequential Nodes (7.x-1.1) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: User interface
pt: Interface de usuário

en: None
pt: Nenhum

en: Advanced settings
pt: Configurações avançadas

en: Promoted to front page
pt: Promovido para a página inicial

en: Basic settings
pt: Configurações básicas

en: Sticky
pt: Destacado
