Sequential Nodes (7.x-1.1) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: User interface
ru: Интерфейс пользователя

en: None
ru: Нет

en: Advanced settings
ru: Расширенные настройки

en: Promoted to front page
ru: Помещено на главную страницу

en: Basic settings
ru: Базовые настройки

en: Sticky
ru: Прикреплено
