Sequential Nodes (7.x-1.2) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: User interface
bg: Потребителски интерфейс

en: None
bg: Не

en: Advanced settings
bg: Разширени настройки

en: Promoted to front page
bg: Публикувано на първа страница

en: Hidden
bg: Скрит

en: Sticky
bg: Фиксиран
