Sequential Nodes (7.x-1.2) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: User interface
ca: Interfície d'usuari

en: None
ca: Cap

en: Advanced settings
ca: Configuració avançada

en: Promoted to front page
ca: Promogut a la portada

en: Basic settings
ca: Paràmetres bàsics

en: Hidden
ca: Ocult

en: Sticky
ca: Estàtic
