Sequential Nodes (7.x-1.2) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: User interface
eu: Erabiltzaile interfazea

en: None
eu: Bat ere ez

en: Advanced settings
eu: Ezarpen aurreratuak

en: Promoted to front page
eu: Atariko orria sustatua

en: Basic settings
eu: Oinarrizko ezarpenak

en: Hidden
eu: Ezkutua

en: Sticky
eu: Itsaskor
