Sequential Nodes (7.x-1.2) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: User interface
fi: Käyttöliittymä

en: None
fi: Ei mitään

en: Advanced settings
fi: Edistyneet asetukset

en: Promoted to front page
fi: Näytetään etusivulla

en: Basic settings
fi: Perusasetukset

en: Hidden
fi: Piilotettu

en: Sticky
fi: Kiinnitetty
