Sequential Nodes (7.x-1.2) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: User interface
gl: Interface de usuario

en: None
gl: Ningún

en: Advanced settings
gl: Configuración avanzada

en: Promoted to front page
gl: Promocionado á páxina principal

en: Basic settings
gl: Axustes básicos

en: Hidden
gl: Oculto

en: Sticky
gl: Pegañoso
