Sequential Nodes (7.x-1.2) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: User interface
hu: Felhasználói felület

en: None
hu: Nincs

en: Advanced settings
hu: Haladó beállítások

en: Promoted to front page
hu: Címlapra helyezve

en: Basic settings
hu: Alapbeállítások

en: Hidden
hu: Rejtett

en: Sticky
hu: Kiemelt
