Sequential Nodes (7.x-1.2) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: User interface
is: Notendaviðmót

en: None
is: Engin

en: Advanced settings
is: Ítarlegar stillingar

en: Promoted to front page
is: Kynna á forsíðu

en: Basic settings
is: Grunnstillingar

en: Hidden
is: Falið
