Sequential Nodes (7.x-1.2) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: User interface
it: Interfaccia utente

en: None
it: Nessuno

en: Advanced settings
it: Impostazioni avanzate

en: Promoted to front page
it: Promosso alla prima pagina

en: Basic settings
it: Impostazioni di base

en: Hidden
it: Nascosto

en: Sticky
it: Sempre in cima
