Sequential Nodes (7.x-1.2) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: User interface
ku: ڕووکاری بەکارهێنەر

en: None
ku: هیچ

en: Advanced settings
ku: ڕێکخستنە پێشکەوتووەکان

en: Promoted to front page
ku: لە پەڕەی سەرەتادا بڵاوکراوەتەوە

en: Hidden
ku: شارراوە
