Sequential Nodes (7.x-1.2) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: User interface
lt: Vartotojo sąsaja

en: None
lt: Joks

en: Advanced settings
lt: Papildomi nustatymai

en: Promoted to front page
lt: Iškeltas į pagrindinį puslapį

en: Basic settings
lt: Pagrindiniai nustatymai

en: Hidden
lt: Paslėptas

en: Sticky
lt: Prikabintas viršuje
