Sequential Nodes (7.x-1.2) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: User interface
lv: Lietotāja saskarne

en: None
lv: Nav

en: Advanced settings
lv: Paplašinātie iestatījumi

en: Promoted to front page
lv: Izvirzīts uz sākumlapu

en: Hidden
lv: Slēpts

en: Sticky
lv: Uzlīme
