Sequential Nodes (7.x-1.2) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: User interface
sv: Användargränssnitt

en: None
sv: Ingen

en: Advanced settings
sv: Utökade inställningar

en: Promoted to front page
sv: Visas på startsidan

en: Basic settings
sv: Grundläggande inställningar

en: Hidden
sv: Dold

en: Sticky
sv: Klistrad
