Sequential Nodes (7.x-1.2) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: User interface
ta: பயனர் இடைமுகப்பு

en: None
ta: இல்லை

en: Advanced settings
ta: மேலதிக அமைவுகள்

en: Promoted to front page
ta: முதல் பக்கத்தில் ஏற்றப்பட்டது

en: Hidden
ta: மறைந்தது
