Sequential Nodes (7.x-1.3) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: User interface
ar: واجهة المستخدم

en: None
ar: لا شيء

en: Advanced settings
ar: إعدادات متقدمة

en: Promoted to front page
ar: مرقّى إلى الصفحة الرئيسية

en: Hidden
ar: مخفي

en: Sticky
ar: مثبت
