Sequential Nodes (7.x-1.3) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: User interface
be: Інтэрфэйс карыстальніка

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Advanced settings
be: Пашыраныя налады

en: Promoted to front page
be: Прасунутае на галоўную старонку

en: Hidden
be: Схаваць
