Sequential Nodes (7.x-1.3) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: User interface
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་འཆར་ངོས

en: None
bo: མེད།

en: Advanced settings
bo: མཐོ་རིམ་གྱི་གདམ་ཚན

en: Promoted to front page
bo: མདུན་ངོས་སུ་འོས་སྦྱོར་བྱས་པ

en: Basic settings
bo: གཞི་རྩའི་སྒྲིག་འགོད

en: Hidden
bo: སྦས་ཡོད་པ

en: Sticky
bo: གྲས་མགོར་འཇོག་པ
