Sequential Nodes (7.x-1.3) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: User interface
cs: Uživatelské rozhraní

en: None
cs: Žádné

en: Advanced settings
cs: Pokročilá nastavení

en: Promoted to front page
cs: Zobrazit na titulní stránce

en: Hidden
cs: Skryté

en: Sticky
cs: Přilepení
