Sequential Nodes (7.x-1.3) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: User interface
da: Brugergrænseflade

en: None
da: Ingen

en: Advanced settings
da: Avancerede indstillinger

en: Promoted to front page
da: Forfremmet til forside

en: Basic settings
da: Basale indstillinger

en: Hidden
da: Skjult

en: Slow
da: Langsom

en: Fast
da: Hurtig

en: Sticky
da: Klæbrig
