Sequential Nodes (7.x-1.3) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: User interface
de: Benutzeroberfläche

en: None
de: Keine

en: Advanced settings
de: Erweiterte Einstellungen

en: Promoted to front page
de: Auf der Startseite anzeigen

en: Basic settings
de: Grundeinstellungen

en: Hidden
de: Ausgeblendet

en: Slow
de: Langsam

en: Fast
de: Schnell

en: Sticky
de: am Anfang von Listen
