Sequential Nodes (7.x-1.3) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: User interface
ja: ユーザーインターフェース

en: None
ja: なし

en: Advanced settings
ja: 高度な設定

en: Promoted to front page
ja: フロントページへ掲載

en: Basic settings
ja: 基本設定

en: Hidden
ja: 非表示

en: Slow
ja: 遅い

en: Fast
ja: 速い

en: Sticky
ja: 固定
