Sequential Nodes (7.x-1.3) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: User interface
jv: Polatan panganggo

en: None
jv: Nihil

en: Advanced settings
jv: Sétingan lanjutan

en: Promoted to front page
jv: Promosiknā nang kācā ngarep

en: Hidden
jv: Umpetan

en: Sticky
jv: Pucuk
