Sequential Nodes (7.x-1.3) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: User interface
ka: მომხმარებლის ინტერფეისი

en: None
ka: არცერთი

en: Advanced settings
ka: დამატებითი პარამეტრები

en: Hidden
ka: დამალული

en: Sticky
ka: მიმაგრებული
