Sequential Nodes (7.x-1.3) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: User interface
nn: Brukargrensesnitt

en: None
nn: Ingen

en: Advanced settings
nn: Avanserte innstillingar

en: Promoted to front page
nn: Flytta fram til framsida

en: Basic settings
nn: Grunnleggjande innstillingar

en: Hidden
nn: Skjult
