Sequential Nodes (7.x-1.3) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: User interface
pt: Interface do utilizador

en: None
pt: Nenhum

en: Advanced settings
pt: Definições avançadas

en: Promoted to front page
pt: Promovido à página principal

en: Basic settings
pt: As definições básicas

en: Hidden
pt: Oculto

en: Sticky
pt: Em destaque
