Sequential Nodes (7.x-1.3) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: User interface
ro: Interfața utilizatorului

en: None
ro: Nimic

en: Advanced settings
ro: Setări avansate

en: Promoted to front page
ro: Promovat pe prima pagină

en: Basic settings
ro: Setări de bază

en: Hidden
ro: Ascuns

en: Sticky
ro: Lipicios
